Ascanan Nakliyat Araçları

Nakliyat Araçlarımız bakımlı ve araç şöforleri sarsıntısız taşıma konusunda eğitimlidirler. Eşyalarınızda kesinlikle herhangi bir prüz yada bir kırılma, düşme vb. gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. Nakliye olacak eşyalarınızın az yada fazla olmasına göre daha ekonomik küçük kasalı Nakliyat Araçlarımız bulunmaktadır.

Kamyon içleri ip geçirme kancalı aralıklıdır. Kamyonun her seferden sonra kasası temizlenerek dezenfekte edilir. Ev ve diğer eşyalarınızın her türlü nakliye sigortası (her türlü risk dahil) firmamız tarafından yaptırılmaktadır.

 

 

Ascanan Nakliyat
Araç Resimleri Bölümü Yapım Aşamasındadır.

 Hizmetlerimiz

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat
Bir şehirden başka bir şehire nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz. Bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanır.

Evden Eve Nakliyat
Evden eve nakliyat taşımacılığını müşteri memnuniyeti sağlayarak gerçekleştirmekteyiz.

 

Ofis Taşımacılığı
Ascanan Nakliyat sektörde gösterdiği başarıyı büro taşımacılığında da göstererek büro taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır.

 

Ambalaj ve Depolama
Eşyamı nasıl bir depoya koyacağım diye korkmayın.Eşyanızı Ascanan Nakliyat’ a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın.

Haberler & Duyurular

"Ascanannakliyat.com Yayında...!"

"Web Sayfamiz yayın hayatına başlamıştır."

"Başarılı bir şekilde geçen bu sezonda müşterilerimizin memnuniyeti en üst seviyede tutmak için kalite kontrol denetimlerimizi arttırdık."

" İstanbul genelinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer aldığımızı sizlere gururla bildirir ilginiz için teşekkür ederiz."

" Web sayfamızı tasarlayan ve yayınlayan Webişlerime katkılarından dolayı teşekkür ederiz."